praceapp.com

praceapp.com

Inovativní platforma pro krátkodobou práci v pohostinství. Spuštěno v Miami a Las Vegas, USA. Používáme realtime data, geolokaci, sms, platební bránu, PWA pro maximální efektivnost našich klientů.

Chci vědět více
Link Hospitality HR

Link Hospitality HR

Informační systém pro hospitality společnost s 1000+ zaměstannci v Miami, USA. Zaměřeno na HR.

Chci vědět více
lunchdrive.cz

lunchdrive.cz

Obědy tisíců lidí závisí na našem cateringovém systému. Je používán provozy s rozvozem obědů i jídelnami s výdejními a objednávkovými terminály. Pomohli jsme malým dodavatelům obědů se špičkovým servisem pro své klienty.

Chci vědět více
BVV SportLife

BVV - Průvodce veletrhem Sportlife

Pro BVV jsme vyvinuli mobilního průvodce veletrhem SportLife 2015. Správci upravují program veletrhu a novinky ve webové aplikaci a změny se okamžitě zobrazují návštěvníkům v jejich mobilu.

Chci vědět více
F-AIR flynet

flynet.f-air.cz

Největší letecká škola v ČR potřebovala dobře vyřešit rezervace letadel a instruktorů. Vyvinuli jsme veřejný rezervační systém s propojením na další enterprise systémy.

Chci vědět více

SAKO intranet

Pomohli jsme největší společnosti odpadového hospodářství SAKO Brno realizovat vnitrofiremní intranet. Každý zaměstnanec má dnes přístup k potřebným dokumentům, novinkám ve společnosti,fotogaleriím a dalším důležitým datům společnosti.

Chci vědět více
estimo.cz

estimo.cz

Estimo jsme vyvinuli nejprve pro sebe. Zjistili jsme však, že nástroj pro organizaci času, úkolů a projektů ve firmě chybí mnoha lidem. Máme webovou i mobilní aplikaci a svůj čas krásně pod kontrolou.

Chci vědět více
Smart-I-Wall

Smart-i-wall

Firma LIKO-S měla skvělý produkt - interaktivní stěnu. Potřebovala k ní ještě software, aby dojem z tohoto skvělého produktu byl maximální. Zhostili jsme se této úlohy a software vytvořili.

Chci vědět více
simbila.com

simbila.com

Naše webová služba pomáhá živnostníkům a malým podnikům s jednoduchou fakturací. Díky API a napojení na e-shopy našich klientů simbila zajišťuje kompletní proces platby a fakturace včetně importů do účetních systémů a napojení na bankovní účty. Simbila vyfakturovala přes 100 miliónů Kč.

Chci vědět více
eventplace.cz

eventplace.cz

Pořádáme dětské tábory a vedení seznamu dětí v Excelu už nás nebavilo. Estimo umí hlídat seznam přihlášených osob na akci, umožňuje online přihlášení i platby, reportáže z konání akce. Zkrátka vše, co je pro pořádání táborů, kurzů, workshopů potřeba.

Chci vědět více
ritzy charters

ritzycharters.com

Pro našeho klienta z USA jsme vytvořili a spravujeme server s nabídkou chatertových lodí vesměs v oblasti Karibiku.

Chci vědět více
partbnb.com

portbnb.com

Náš klient z USA přišel se zajímavým nápadem v oblasti pronájmu jachet. Protože on dobře rozumí jachtám a my zase software, dali jsme naš síly dohromady a společně jako partneři tvoříme inovativní systém v charterovém průmyslu. Jsme rádi za takovou příležitost.

Chci vědět více
stobklub.cz

stobklub.cz

Vyvinuli jsme a udržujeme přední český portál o zdravém životním stylu. Spravujeme obrovskou databázi uživatelů, provozujeme servery s velkou návštěvností.

Chci vědět více
dieta.cz

dieta.cz

Realizovali jsme povedený lifestylový portál. Analýza, návrh architekury, vývoj a údržba.

Chci vědět více